Tapicerstwo meblowe

Renowacja mebli

Zajmujemy się renowacją mebli tapicerowanych, mebli medycznych, mebli antycznych, tapicerki samochodowej, tapicerki i mebli użyteczności publicznej, mebli biurowych, restauracyjnych i obiektowych. Zachowujemy najwyższej jakości standardy jakościowe. Stosujemy aktualne rozwiązania techniczne. Dokładamy starań, aby meble po ich renowacji mogły ponownie odzyskać swoją świetność. Renowacja to okazja do odświeżenia wizualnego mebla jak również odświeżenia pod względem higienicznym. Higiena stanowi bardzo ważny element codzienności, dlatego wykonując renowację nie pomijamy tych aspektów. Zaczynamy od wyboru odpowiednich tkanin, pianek, wymagania co do komfortu użytkowania. Dbamy o właściwy przebieg technologiczny procesu renowacji, pracujemy zgodnie z wymogami rzemiosła tapicerskiego.

Antyki

Meble antyczne to specyficzna gałąź tapicerstwa. Jest to swoisty wehikuł czasu. W tej kapsule sprzed epoki zamknięto wiele technik meblarskich, które obecnie nie są stosowane. Przyczyną tego jest rozwój produkcji seryjnej, o której powiemy dalej. Prawdziwe antyki skrywają głębię i kunszt rękodzielnictwa. Wielokrotnie ich wykonanie zajmowało wiele tygodni a nawet miesięcy, czy lat. Ukryto w nich rozwijane przez pokolenia talenty i warsztat. Aby więc docenić takie perły warto znać ich historię i pochodzenie. Często napotykane repliki mebli, również pozwalają na wgląd w dawne czasy. Wymaga to jednak świadomości odtwórczej, której bazą jest wiedza na temat oryginału. Połączenie dawnego stylu z nowoczesnością obecnej epoki designu pozwala na świadome uzyskanie mebli posiadających duszę. Aby to uzyskać współpracujemy z projektantami i opieramy się na podstawach tapicerstwa dawnych i obecnych trendów.

Narożniki

W zależności czy mamy do czynienia z renowacją, czy z wykonaniem narożnika od podstaw, dobieramy najlepsze rozwiązanie do wnętrza, w którym będzie się znajdować. W nowych narożnikach oferujemy wiele nowoczesnych funkcji takich jak funkcja RELAX sterowana elektrycznie i manualnie. Stosujemy praktyczne pojemniki i funkcje spania okazyjne i do codziennego użytku. Wykorzystujemy też wiele innych rozwiązań takich jak ruchomy blat w podłokietniku, czy schowki w boczkach. Te i wiele innych rozwiązań uczyni twój narożnik funkcyjnym i praktycznym.

Meble tapicerowane do obiektów użyteczności publicznej.

Meble w obiektach użyteczności publicznej, muszą odpowiadać podwyższonym normą jakościowym i przeciwpożarowym. Takie meble tapicerowane wymagają trwałości. W TapiExpert dbamy o to by te tapicerki spełniały najwyższe standardy. Odbiorcy doceniają nasz wysiłek i zauważają mądrość i praktyczność rozwiązań w perspektywie czasu podczas użytkowania. Współpracując z projektantami tworzymy przyjazne, nowoczesne i trwałe wnętrza tapicerowane.

Tworzymy meble dla Was.

Twój czas jest cenny. Działamy z tym przekonaniem.

Zapraszamy
40,000+ Happy Customer

40,000+ Happy Customer

Realizując pomysły naszych klientów, obserwujemy  jak pomysł, projekt, wspólne zaangażowanie oraz końcowy efekt dają zadowolenie i satysfakcję ze współpracy. Cieszymy się, że grono takich osób ciągle się powiększa.

12 Awards Won

12 Awards Won

Wykonaliśmy wiele nietypowych projektów. Nasze realizacje znalazły swoje miejsce w kawiarniach, nowoczesnych domach i biurach z kreatywną przestrzenią.

16 Years of Experiences

16 Years of Experiences

Doświadczenie 20 lat w branży tapicerskiej to czas, jaki wykorzystaliśmy na zdobycie gruntownej wiedzy o tym rzemiośle. Doświadczamy zmiany trendów i powrotów do dawno zapomnianych rozwiązań. Wykorzystujemy te zasoby informacji w praktyce.

NASI PARTNERZY.

Skontaktuj się z nami

Profesjonalnie zajmiemy się Państwa meblami.

Kontakt

Tapiexpert Przemysław Zieliński

Tapicerstwo, renowacja, produkcjaCurrency