Tapicerowany fotel do hotelu

Fotel Carlo. Specjalista w przestrzeni hotelowej!

   Przedstawiamy Państwu fotel Carlo, który został wyprodukowany z myślą o spełnieniu najwyższych norm jakościowych. Dlatego jego wykorzystanie w przestrzeni hotelowej jak i domowej jest możliwe.  Jeżeli szukamy solidnego i praktycznego fotela, to fotel Carlo spełnia te oczekiwania.

Fotel CARLO jest oparty na nowoczesnym wzornictwie i jak widać ergonomicznym kształcie. Wykonany z trwałych komponentów drewna, sklejki, pianek i tkanin o podwyższonych parametrach. Co to oznacza? Po pierwsze otrzymujecie drodzy Państwo produkt, którego jakość podnosi Państwa ocenę jako marki hotelowej. Po drugie pozwala w perspektywie czasu zaoszczędzić na kosztach renowacji fotela lub wymiany na nowy. 

 

Dlaczego to możliwe? Odpowiedź jest prosta i od zawsze taka sama! Solidność na etapie doboru komponentów i ich precyzyjne użycie daje taką gwarancję. Najwyższa jakość drewna, odpowiednie rozwiązania stolarskie i tapicerskie są tu harmonijnie połączone.

Trwała stolarka pozwala utrzymać stabilność fotela. Pianki o podwyższonych parametrach i ognioodporności to standard dla miejsc użyteczności publicznej. W połączeniu z tkaninami dopuszczonymi do użytku w obiektach użyteczności publicznej otrzymujemy efekt w postaci prezentowanego fotela CARLO.

 

Zobacz fotel w prezentacji 360 stopni i spotkaj się z nami, aby omówić swoje potrzeby.

Zapraszamy do TapiExpert

Tapiexpert Przemysław Zieliński

Tapicerstwo, renowacja, produkcjaCurrency