Tapiexpert

REALIZACJE

Z dumą prezentujemy nasze wyjątkowe projekty, które wzbogaciły wnętrza ekskluzywnych restauracji, klubów i przestrzeni publicznych. Nasza pasja do doskonałego designu oraz dbałość o najwyższą jakość wykonania sprawiły, że zdobyliśmy zaufanie i uznanie wśród wymagających klientów.

Ekskluzywne meble restauracyjne

Nasze ekskluzywne meble restauracyjne są harmonią między funkcjonalnością a estetyką, tworząc niepowtarzalną atmosferę. Z dumą współpracowaliśmy z renomowanymi restauratorami, dostarczając im unikalne rozwiązania, które podkreślają charakter ich lokali.

Luksusowe tapicerki klubowe

Nasi klienci z branży rozrywkowej doceniają naszą zdolność do tworzenia luksusowych przestrzeni klubowych. Nasze tapicerki nie tylko zapewniają komfort, ale także emanują elegancją, tworząc idealne otoczenie dla wymagającej klienteli.

Unikalne projekty dla przestrzeni publicznych

Tworzymy meble, które stają się centrum uwagi w przestrzeniach publicznych. Nasze unikalne projekty zdobią nie tylko wnętrza, ale także wnoszą do nich wyjątkowy charakter, przyciągając spojrzenia klientów.

Dostosowane meble na zamówienie

Nasi klienci cenią indywidualność, dlatego nasza oferta obejmuje dostosowane meble na zamówienie. Razem z nimi kreujemy ekskluzywne rozwiązania, odzwierciedlające ich wyjątkowy gust i styl.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio, gdzie każda realizacja to efekt współpracy opartej na zaufaniu, kreatywności i pasji do doskonałego rzemiosła. Daj nam szansę uczynić Twoją przestrzeń wyjątkową!

Restauracja - Zarzecze

Laguna Beskidów

Rok realizacji:

2024

Restauracja - Zarzecze

Laguna Beskidów

Rok realizacji:

2024

W tej przestrzeni zaprojektowano przepiękne wnętrze, a w nim sofy tapicerowane łączące naturalny fornir z orzecha amerykańskiego połączony z uzupełniającą go kolorystyką tkanin w kolorach zieleni. Taka naturalna świeżość to lekkie połączenie z naturą która przewija się w każdym elemencie wystroju. Nasze Sofy zostały wykonane z myślą o najwyższej jakości designie oraz potrzebie łatwego serwisu. Zastosowaliśmy tu rozwiązanie Quick Serwis, co powala na utrzymanie restauracji w perfekcyjnym stanie. Konstrukcja i rozwiązania techniczne w tej realizacji wymagały od nas pełnego zaangażowania. Posiadaliśmy projekt wizualny, który odtworzyliśmy wiernie. Wykonaliśmy kilka prototypów koncepcyjnych. Na koniec opracowaliśmy rozwiązanie szyte na miarę potrzeb inwestora. TapiExpert ponownie dostarczyło Sofy restauracyjne do przestrzeni publicznej, które cieszą designem oraz pozwalają na komfortowe korzystanie z uroków lokalizacji i oferowanych dań w Lagunie Beskidów.

Restauracja - Kraków

Mr Beef Steakhouse and Burger

Rok realizacji:

2024

Restauracja - Kraków

Mr Beef Steakhouse and Burger

Rok realizacji:

2024

Przyglądając się poszczególnym detalom, odkryjemy mnóstwo najwyższej jakości materiałów wykończeniowych. Naturalne drewno połączone ze stalą, stabilne stoliki i piękny spiek oraz wyeksponowany sezonowany stek. Projektant Joachim Lesiak miał na to wnętrze przepiękną koncepcję. Naszym zadaniem było wykonanie loży i zasłon, które będą pasowały do całości i oddadzą klimat lokalu. Dlatego zdecydowaliśmy się na połączenie naturalnej włoskiej zamszowej skóry z tkaniną oraz czarną stalą. Tłem dla loży stały się klimatyczne zasłony w kolorze oliwkowym. Uzupełnieniem są tu różnokolorowe, lecz stonowane poduszki. Dodatkowe podświetlenie kanap w stronę zasłon  wprowadza nastój, który umila nam odwiedziny w Mr Beef w Krakowie. Łoże mają dwa style, pierwszy odsłania naturalne światło z okiennic, a drugi tworzy loże VIP. Oba wzory są przestronne i pozwalają na swobodne użytkowanie. Obcowanie z przyjemną aksamitną skórą jest wyczuwalnym atutem tapicerek w Mr Beef w Krakowie. Kanapy zarówno konstrukcyjnie, jak i wizualnie dodały szyku tej restauracji.

Centrum Rozrywki - Bielsko-Biała

Arcade Bee

Rok realizacji:

2023/2024

Centrum Rozrywki - Bielsko-Biała

Arcade Bee

Rok realizacji:

2023/2024

Biuro projektowe Brand’ys Design uwzględniło te czynniki podczas projektu. Nam pozostało zrealizować ten świeży pomysł na przestrzeń rozrywkowo-restauracyjną. Każda loża, każda sofa, każda pufa to osobny dopasowany swoim kształtem do wnętrza obiekt tapicerowany mający spełnić wiele funkcji. Design i przestronność to jest to, co zauważymy patrząc na loże i pufy w ArcadeBee. Ten projekt kryje w sobie jednak coś więcej. Loże wykonano z najwyższej jakości Skaju Firmy Spradling. Loże osadzono na szczotkowanych cokołach koloru czarnego, co jak wiadomo, pozwala na swobodną konserwacje posadzki, bez obaw o uszkodzenia, przemoczenie skaju. Sofy wyposażono w system Quick Serwis umożliwiający szybką wymianę poszczególnych elementów tapicerowanych, bez konieczności zabierania do pracowni całej Loży. Sofy poza wymienionymi cechami wzmocniono konstrukcyjnie. To pozwala ze spokojem zaprosić na nie całe rodziny z dziećmi. W takich miejscach poza ilością osób, różnorodnością użytkowników mamy styczność z wieloma nieprzewidzianymi sytuacjami. Zaliczamy do nich pomysłowość naszych maluchów, którzy widząc kanapę, widzą kolejne miejsce do brykania. I o tym pamiętaliśmy, realizując ten projekt. Wracając do efektu, jaki niesie se sobą przyglądanie się tapicerką meblowym w takich miejscach, to na pewno charakter miejsca, jakim jest ArcadeBee oddają tam pufy w kształcie plastra miodu. Są one przestronne i wymagały od nas zaangażowania u podstaw. I na koniec detale w dużym pokoju karaoke. Poza tym o czy już pisaliśmy, to w tej przestrzeni loża posiada Neon RGB wbudowany w oparcie sterowany na pilota, co pozwala na swobodną zmianę klimatu podczas zabawy w tym pomieszczeniu.
Loża tam umieszczona została również kształtem dopasowana do powstałej przestrzeni. Miejsce, jakim jest ArcadeBee to strefa rozrywki i punkt, w którym możemy zorganizować jakieś ważne wydarzenie życiowe. Cieszymy się, że jesteśmy wtedy z Wami, dziękujemy.

Klub muzyczny - Bielsko-Biała

2BE CLUB

Rok realizacji:

2023

Klub muzuczny - Bielsko-Biała

2BE Club

Rok realizacji:

2023

Presja czasu to pierwszy czynnik, jaki zaistniał. Kolejnym wyzwaniem było dokładne dopasowanie kształtu loży do pomieszczenia oraz wniesienie ich i zmontowanie na miejscu. Łoże zaprojektowane przez Brandy’s Design, wyglądały na projekcie zjawiskowo, dlatego postawiliśmy sobie za cel dokładne odwzorowanie klimatu, jaki nadał im projektant. W celu stworzenia ergonomicznej loży wykonaliśmy dwie wersje prototypu dla klienta. Co pozwoliło trafić w osobiste potrzeby inwestora. Zaproponowaliśmy najwyższej jakości welur z dodatkową membraną FibreGuard uniemożliwiającej przenikanie cieczy do środka mebla. To rozwiązanie pozwala zachować na loży przyjemnego obcowania z tkaniną, która w stylowej piwnicy klubowej jest cieplejsza w dotyku od skaju. A dzięki swoim właściwością ochronnym jest łatwa w serwisie i bardzo odporna na uszkodzenia i zabrudzenia. Łoże osadzono na złotych szczotkowanych cokołach, podświetlonych neonami RGB, które kontrastują z klimatem klubowym. Takie cokoły w przestrzeniach klubowych pozwalają na swobodną konserwacje powierzchni płaskich, bez uszkadzania tkaniny. I najważniejsze, to czego nie widać: solidna konstrukcja oraz wyjątkowo trwałe pianki pozwolą na długoletnie użytkowanie bez kosztownego serwisu. Podsumowując tę realizacje możemy powiedzieć śmiało, że wszystko tu zagrało! Jak na klub muzyczny przystało.

Open chat
Potrzebujesz pomocy?
Porozmawiajmy
Cześć,
jak możemy Ci pomóc?