ga('send', 'pageview');

Pracownia

Twój punkt tapicerski!

Zapraszamy do naszej pracowni tapicerskiej. Oferujemy pomoc w realizacji Państwa pomysłów. Pomagamy znaleźć inspirację. Posiadamy setki wzorów tkanin do wyboru o zróżnicowanej gamie kolorystycznej, zrealizujemy Państwa indywidualne projekty.

Pracownia TapiExpert jest miejscem, które charakteryzuje rękodzieło i zaangażowanie. Marka firmy to przede wszystkim ludzie, to zespół, który posiada nie tylko wysoki potencjał merytoryczny, ale i ludzki, miejsce w którym klient doceni poświęcony czas na etapie koncepcyjnym. To pozwala skrystalizować Państwa pierwotną wizję. Elastyczność, otwartość, dyspozycyjność i życzliwość wynikają z zaangażowania.

Twoja wizja, Nasza realizacja TapiExpert.

Detale mają znaczenie!

Jak to będzie wyglądać, czy będzie wygodne, jaka będzie cena, jakie rozwiązania technologiczne zastosować. Te i inne pytania pojawią się gdy powstanie projekt wizualny mebla. Czasem jest to tylko świetny szkic. Prototyp, pozwoli zobaczyć, dotknąć, skalkulować, przetestować i udzieli odpowiedzi na wiele ważnych pytań. Pracujemy z Państwem, doradzamy, ale przede wszystkim uważnie słuchamy, aby oddać sedno idei nowego modelu. Szukamy rozwiązań do skutku, konsultujemy wyniki, działamy elastycznie.

Dzielimy się doświadczeniem.

To co potrafimy, to z kim pracujemy i jakie mamy cele wpływa na wartość dzieła. W TapiExpert doskonale to rozumiemy i wykorzystujemy nasz potencjał. Zapraszamy.

Możliwości są w zasięgu twojej ręki.

Zapraszamy na konsultacje, wycenimy renowację, gotowy projekt, wykonamy prototyp mebla tapicerowanego. Wykonamy meble i elementy na targi meblowe lub designu. Wyposażymy twoje mieszkanie w komfortowe i praktyczne i funkcyjne meble. Dostarczymy meble do restauracji, klubu czy hotelu. To i więcej w TapiExpert.

Koncepcja i wdrożenie muszą być spójne.
Dołącz do grona zadowolonych klientów TapiExpert.

Dołącz do grona zadowolonych klientów TapiExpert.

Opinie naszych klientów zawsze nas motywują.

Wykonaliśmy setki realizacji.

Wykonaliśmy setki realizacji.

Zapraszamy do TapiExpert.

16 Lat doświadczenia w produkcji mebli.

16 Lat doświadczenia w produkcji mebli.

Wielopokoleniowe doświadczenie pozwala na więcej.

Company Partners

Tapiexpert Przemysław Zieliński

Tapicerstwo, renowacja, produkcjaCurrency